Všechny důležité věci k letošnímu ročníku jsou právě tady.
Corda 2008

 

 

Vtip na úvod...

 

 

 

    CORDA 2008 - kdy a kde:

jarní zahajovací víkend: 8. - 11. května 2008 /Jaroměř/ 

letní táborová část: 8. - 17. srpna 2008 /Benátky v Orlických horách/ 

podzimní zkouškový víkend: 3. - 5. října 2008 /Orlovy/


 

   PŘIHLÁŠKA K ČEKATELSKÉ ZKOUŠCE

 

Přihláška ke stažení  ZDE 

 

Prosíme o zaslání přihlášky nejpozději do 20. září vyplněné a potvrzené všemi razítky!

 

Na adresu:       TOMÁŠ KYTLÍK

                        Purkyňova 691

                        517 41 Kostelec nad Orlicí


 

DOWNLAND SOUBORŮ

 - Jak psát projekt naleznete ZDE  !!!

 -  Příručka ČEKATELSKÁ ZKOUŠKA  ZDE !!!

 -  Komunikace od Jamesona  ZDE !!! 

 - Podmínky absolvence ZDE !!! 

 - Bezpečnost od Ježka ZDE !!! 

 - Stezka pro skautskou řeku ZDE !!! 

 - Domácí příprava pro skautskou řeku ZDE !!! 

  Nová stezka + pomocné materiály    klik -> <- klik

  Ostatní skautské publikace     klik -> <- klik

 

Uložení souboru: Kliknout na ikonu pravým tlačítkem myši a "Uložit odkaz jako..".


    Podmínky absolvence kurzu:

 

HLAVNÍ PODMÍNKY:  - úspěšné složení ČZ

                                 - příprava a prezentace projektu

                                 - realizace fitky

                                 - inspiromat

 

DOPLŇUJÍCÍ PODMÍNKY:  - příprava čítanky

                                        - vedení deníku z kurzu

 


PODZIMNÍ ZKOUŠKOVÝ VÍKEND
3. - 5. října 2008 /Orlovy/

 

Jak se dostanu na ORLOVY?

GPS souřadnice Loc: 49°34'51.137"N, 15°24'35.92"E

 

 

Dopis k podzimnímu zkouškovému víkendu ZDE!  

 


 
   příjmení, jméno

přezdívka

město řeka
instruktor

absolovence

přihláška k ČZ

Schmidt Michael Žof Brno skauti Ježek ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Kinzel Martin Achilles Brno skauti Mýval   

Ne

Dobeš Michal Šakal Brno roveři Ježek ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Resler Tomáš - Lanškroun vlčata Petr ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Skalický David Dave Lanškroun skauti Petr ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Černohous Filip Tlampač Lanškroun skauti Ježek ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Buka Jan Řvoun Olomouc vlčata James ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Hájek Petr - Nymburk skauti Petr ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Horký Jiří Tuleň Olomouc vlčata James ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Kaloda Pavel Krtek Olomouc vlčata James ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Müllner Jiří - Brno skauti Miki ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Lukeš Jan Honza Olomouc vlčata James ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Sudek Jan Jeňa Krnov skauti Jiří ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Pavlas Armin Arči - Ježek Krnov skauti Rys   

Ne

Novák Josef Pepa Brno skauti Miki   

Ne

Wiesner Pavel Pawel Neveklov vlčata Jiří ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Járka Aleš - Maršovice skauti Jiří ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Kilián Jan Apríl Brno skauti Mýval ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Rys Karel Cipísek Čelákovice skauti Miki ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Hlaváček Rudolf Rudy Brno skauti Rys   

Ne

Jelínek Libor - Hranice skauti Petr ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Stuchlík Tomáš Felix Doudleby nad Orlicí skauti James ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Kuczman Štefan Orel Praha 9 - Miki ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Pluhař Vojtěch Vojta Praha 9 - Rys ABSOLVENT ČLK CORDA

Ano

Zabranský Pavel

Medvěd

- - - - Ano